Leroy Merlin Jabłonna gotowy! Wiemy kiedy otwarcie!

Leroy Merlin Jabłonna gotowy! Wiemy kiedy otwarcie!

data

Oficjalne otwarcie sklepu Leroy Merlin w Jabłonnie. Nowy sklep budowlano-dekoracyjny z szeroką ofertą usługową jak już wcześniej zapowiadano dostosowany będzie do potrzeb mieszkańców, jak i fachowców oraz punktów hotelarsko – rekreacyjnych. Kiedy zatem odbędzie się wielkie otwarcie Leroy Merlin w Jabłonnie?

 

Już w piątek 26 kwietnia 2019 r. w Jabłonnie, zostanie otwarty 63. sklep sieci Leroy Merlin. Pierwsi klienci mogli skorzystać z szerokiej gamy usługowej sklepu już od godziny 6:30. Zespół nowego sklepu zaprosił wszystkich mieszkańców Jabłonny i okolic do skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty produktowej oraz wielu atrakcji związanych z otwarciem! - czytamy w informacji prasowej.

Gazetka z promocjami na otwarcie Leroy Merlin Jabłonna.


Nowy sklep Leroy Merlin zlokalizowany jest przy ulicy Akademijnej 51 w Jabłonnie. Na 12 500 mkw. powierzchni handlowej sklepu znajduje się 13 działów handlowych, z ponad 40 tysiącami produktów. Głównym wyróżnikiem sklepu jest szeroka gama usług projektowych. Klienci znajdą tu kompleksowe usługi krawieckie oraz inspiracyjną strefę aranżacji łazienkowych i kuchennych, w której projektanci Leroy Merlin pomogą im urządzić dom marzeń. Sklep wyróżnia się również ofertą specjalną dostosowaną do potrzeb fachowców, wielbicieli żeglarstwa oraz licznych punktów hotelarsko – rekreacyjnych w okolicy Jabłonny.
Dodatkowo w sklepie dostępna jest usługa oprawy obrazów, punkt mieszania farb, warsztat stolarski czy punkt dorabiania kluczy. W ofercie sklepu znalazły się również usługi montażowe zakupionych produktów. Ułatwieniem dla klientów działu budowlanego jest bezpośredni wjazd na plac materiałów budowlanych, skąd będą mogli łatwo załadować towar do swoich samochodów.
Niezależnie od gabarytów zakupionych towarów, Leroy Merlin Jabłonna oferuje także usługę dostawy pod dowolnie wskazany adres.

- Razem ze 160-osobowym, niezwykłym zespołem serdecznie zapraszam na zakupy do naszego sklepu. Tworząc ofertę nowego Leroy Merlin wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Nasi klienci, oprócz możliwości dokonania zakupów w sklepie, mogą pod okiem specjalistów zaprojektować swoją domową przestrzeń, zaaranżować okna, a także zlecić montaż zakupionych artykułów. Stworzyliśmy miejsce, w którym będzie można realizować pasje oraz marzenia związane z domem i ogrodem, a przy okazji miło spędzić czas. Nie zabrakło tu również przestrzeni dla majsterkowiczów, wielbicieli dekorowania czy uprawiania ogrodów – komentuje Ewa Wesołowska, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Jabłonna.

Do dyspozycji klientów, market oddaje przestronny parking z 450 miejscami postojowymi, a także atrakcyjną strefę spotkań i relaksu. Na terenie sklepu wszyscy klienci mogą korzystać z bezpłatnej sieci WiFi.

Godziny otwarcia Leroy Merlin Jabłonna

Sklep Leroy Merlin Jabłonna otwarty będzie 7 dni w tygodniu w szerokim zakresie godzinowym:
• od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30 – 21.00,
• w niedziele handlowe w godzinach 9.00 – 20.00.

 

O firmie Leroy Merlin
Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO.
Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działają 63 sklepy stacjonarne, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portal oferia.pl. Misją Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców.

materiały prasowe
 

Najnowsze artykuły w dziale

Pogoda dla Legionowa

Min:
Max: 26°
Szybkość wiatru: 5.59km/h
Wilgotność: 100%
Widoczność: 2.8km
Ciśnienie: 29.5hPa
Wschód słońca: 6:26
Zachód słońca: 18:28
Jutro
Min: 13°
Max: 24°

źródło: Yahoo Weather