KFC w Jabłonnie już niebawem. Ruszyła budowa restauracji.

KFC w Jabłonnie już niebawem. Ruszyła budowa restauracji.

data

Gmina Jabłonna już za kilka miesięcy wzbogaci się o nowe miejsca pracy i pierwszą restaurację . Obok niedawno otwartego marketu budowlano-dekoracyjnego Leroy Merlin ruszyła budowa restauracji KFC. Kiedy będzie wielkie otwarcie? Media donoszą, że kubełek z chrupiącymi kawałkami kurczaka z restauracji z Jabłonny zjemy już po wakacjach.

Kolejna w Polsce restauracja KFC powstanie w Jabłonnie

Ciężki sprzęt budowlany wjechał na plac w Jabłonnie na rogu ulicy Zegrzyńskiej z Akademijną obok Leroy Merlin. W tej chwili na terenie miejsca przeznaczonego pod inwestycję trwają prace ziemne. Budowa KFC ma zakończyć się w trakcie wakacji, a otwarcie ma nastąpić na przełomie września i października 2019. Zatrudnienie w restauracji znajdzie około 35 osób. Budowany obiekt ma być restauracją wolnostojącą. Klienci będą mogli korzystać z jej usług nie tylko we wnętrzu lokalu. Zmotoryzowani bez wysiadania z samochodu będą mogli zamawiać swoje ulubione przekąski i dania z kurczków przez okienko w systemie drive through. 

Stacja paliw obok KFC

Według wcześniejszych zapowiedzi, na placu wykupionym uprzednio od Polskiej Akademii Nauk, obok nowo powstającego KFC ma zostać wybudowana również stacja benzynowa. Jakiej marki ona będzie, tego na razie nie wiadomo. Być może będzie to stacja BP lub Orlen.

Jedno jest pewne, każdy głodny, znajdzie w KFC ofertę szybkich, smacznych przekąsek i dań obiadowych z kurczakiem w roli głównej. 

 

O dacie otwarcia KFC w Jabłonnie będziemy Was informować!

 

foto: pixabay

 

 

Najnowsze artykuły w dziale

Pogoda dla Legionowa

Min:
Max:
Szybkość wiatru: 12.43km/h
Wilgotność: 89%
Widoczność: 10km
Ciśnienie: 29hPa
Wschód słońca: 7:41
Zachód słońca: 15:20
Jutro
Min: 
Max: 

źródło: Yahoo Weather