Zuchwała kradzież elektronarzędzi

Zuchwała kradzież elektronarzędzi

data

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie zatrzymali 44-latka i jego 16-letniego syna, którzy w sobotę dokonali kradzieży elektronarzędzi w jednym z miejscowych marketów budowlanych. Wartość skradzionego mienia oszacowano na blisko 1700 złotych

Kilka dni temu do dyżurnego jabłonowskiego komisariatu zadzwonił pracownik ochrony marketu budowlanego i poinformował o ujęciu dwóch mężczyzn przyłapanych na kradzieży.
Jak ustalili przybili na miejsce policjanci, sprawcami kradzieży okazali się 44-latek i jego 16-letni syn. Z relacji pracownika ochrony wynikało, iż mężczyźni zapłacili za część zakupionego sprzętu, natomiast pozostałe elektronarzędzia, o wartości blisko 1700 złotych, próbowali ukryć w aucie, którym przyjechali do sklepu.
Sprawcy kradzieży zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki Policji. 44-latek już usłyszał zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
W przypadku nastolatka, zgromadzone przez policjantów materiały sprawy zostały przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który podejmie decyzję o jego dalszym losie. - informuje kom. Justyna Stopińska z legionowskiej komendy policji.

źródło: KPP Legionowo

Polecane Video

Najnowsze artykuły w dziale