Kiedy zostaną otwarte legionowskie boiska i obiekty sportowe?

Kiedy zostaną otwarte legionowskie boiska i obiekty sportowe?

data

Pandemia koronawirusa zamknęła nas wszystkich w domach i mieszkaniach. Każdy z nas powoli zaczyna mieć dość ograniczeń i zakazu wychodzenia z domu. Tyczy się to zwłaszcza osób, które były bardzo aktywne sportowo przed wybuchem epidemii. Spółka KZB Legionowo, która zajmuje się w naszym mieście administrowaniem boisk i obiektów sportowych ma w planach otwarcie ich już niebawem.

Być może, po zaopiniowaniu przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Legionowie już od 11 maja 2020 amatorzy sportowych gier i zabaw będą mogli korzystać z udostępnionych obiektów.

"KZB Legionowo Sp. z o.o. na podstawie ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii planuje od 11 maja br. otworzyć obiekty sportowe (z wyłączeniem boisk znajdujących się na terenach placówek oświatowych). Wytyczne dotyczące korzystania z boiska zostaną opracowane i niezwłocznie przekazane po zaopiniowaniu przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Legionowie." - poinformowała spółka

źródło: KZB Legionowo

Polecane Video

Najnowsze artykuły w dziale