Nowy wzór biletów ZTM w Warszawie

Nowy wzór biletów ZTM w Warszawie

data

Od 8 kwietnia Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie zmienia wzór graficzny biletów kartonikowych. Od przyszłego poniedziałku będzie można je już nabyć w Punktach Obsługi Pasażerów.

Wszystkich, którzy chcieliby kupić bilety nowego wzoru już tego dnia, zapraszamy Punktów Obsługi Pasażerów. Od 8 kwietnia będą tam będą dostępne wszystkie typy biletów. W innych punktach handlowych (np. salonikach prasowych, kioskach, niektórych sklepach) znajdą się w sprzedaży w miarę wyczerpywania się zapasów starych biletów. - informuje ZTM

Co się zmienia w wyglądzie biletów kartonikowych?

Nowe są wszystkie rodzaje biletów kartonikowych, od 20-minutowego po 3-dniowy, a także bilet weekendowy i wejściówki do metra. Na biletach jest nazwa po polsku i angielsku, cena, informacja o tym, w której strefie komunikacyjnej obowiązują oraz logo Warszawskiego Transportu Publicznego czyli stylizowana litera „t”, przypominająca kształtem warszawską Syrenkę.

Nowe bilety są zróżnicowane kolorystycznie, np. 75-minutowy jednorazowy przesiadkowy ma kolor zielony, a dobowy jest koloru niebieskiego. Bilety ulgowe mają jaśniejszy odcień koloru obowiązującego dla danego rodzaju biletu. (poniżej w galerii wzory biletów ze strony ztm.waw.pl)

Bilety z dotychczasowym wzorem w dalszym ciągu zachowują swoją ważność.

źródło: ZTMNajnowsze artykuły w dziale

Pogoda dla Legionowa

Min:
Max:
Szybkość wiatru: 11.18km/h
Wilgotność: 78%
Widoczność: 10km
Ciśnienie: 29.56hPa
Wschód słońca: 6:45
Zachód słońca: 16:55
Jutro
Min: 
Max: 

źródło: Yahoo Weather