Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!

Pościg za kierowcą w Legionowie

Pościg za kierowcą w Legionowie

data

Do niecodziennego zdarzenia doszło na ulicach Legionowa. Policjanci ścigali audi, które nie zatrzymało się do kontroli. Okazało się, że w pojeździe było jeszcze dwóch młodych mężczyzn, którzy byli w posiadaniu marihuany. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.

Policjanci z legionowskiej komendy podjęli pościg za mężczyzną kierującym audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po kilku minutach pojazd został zatrzymany. - relacjonuje podkomisarz Justyna Stopińska z legionowskiej komendy.

W audi poza 26-letnim Michałem G. było jeszcze dwóch pasażerów, 22-letni Piotr F. oraz 25-letni Kacper J. W wyniku kontroli mundurowi na siedzeniu w aucie ujawnili bryłkę suszu koloru brunatnego. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana.Mężczyźni zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnej celi. Następnego dnia podejrzani usłyszeli zarzuty. Michałowi G. przedstawiono zarzut nie zatrzymania pojazdu do kontroli mimo poleceń wydanych przez funkcjonariusza Policji. Kacprowi J. i Piotrowi F. dochodzeniowcy przedstawili zarzuty posiadania środków odurzających. - kontynuuje podkomisarz Stopińska.

Mężczyźni teraz odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.

źródło: KPP LegionowoNajnowsze artykuły w dziale

Pogoda dla Legionowa

-4°
Min: -4°
Max: -1°
Szybkość wiatru: 15km/h
Wilgotność: 81%
Widoczność: 16.1km
Ciśnienie: 1015hPa
Wschód słońca: 7:46
Zachód słońca: 15:37
Jutro
Min: -7°
Max: 

źródło: Yahoo Weather