Policjanci pojechali do włamania, a zastali... narkotyki!

Policjanci pojechali do włamania, a zastali... narkotyki!

data

Dyżurny z KPP Legionowo otrzymał zgłoszenie o włamaniu do domu. Na miejsce włamania natychmiast zostali skierowani policjanci. Po dotarciu na miejsce okazało się, że zamiast włamania policjanci ujawnili narkotyki i zatrzymali dwóch mężczyzn. Kamil N. i Marcin C. trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (8.01.) około 21 dyżurny legionowskiej komendy otrzymał informację o włamaniu do domu. Na miejsce natychmiast skierował załogę interwencyjna. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że do włamania nie doszło a chodzi tu o narkotyki, o których posiadanie wzajemnie oskarża się dwóch mężczyzn.

Policjanci dokonali przeszukania pokoi oby podejrzanych. W pokoju wynajmowanym przez 32-letniego Kamila N znaleźli marihuanę o wadze 2,5 grama. W trakcie przeszukania pokoju 38-letniego Marcina C. policjanci ujawnili biały proszek, który okazał się heroiną o wadze ponad 3 gram. Ponadto w części wspólnej domu, z której korzystali mężczyźni funkcjonariusze ujawnili ponad 2 gramy amfetaminy. - informuje st. asp. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Mężczyźni zostali zatrzymani i umieszczeni w policyjnym areszcie, następnie zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Legionowo

Najnowsze artykuły w dziale