Pod wpływem środków odurzających ukradł wkrętarkę. Został zatrzymany

Pod wpływem środków odurzających ukradł wkrętarkę. Został zatrzymany

data

Policjanci z Serocka zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież wkrętarki oraz posiadanie mefedronu. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw i dobrowolnie poddał karze.

- Dyżurny z  Serocka otrzymał telefoniczną informację o kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów. Skierowani na miejsce policjanci ustalił szczegóły zdarzenia oraz rysopis sprawcy i natychmiast udali się w pościg za podejrzanym. Po kilku minutach, podejrzany o kradzież wkrętarki, 28-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego był już w rękach mundurowych. W toku dalszych czynności policjanci ujawnili przy zatrzymanym środki odurzające. Badanie narkotesterem potwierdził, iż jest to mefedron. - informuje podkom. Justyna Stopińska oficer prasowy legionowskiej Komendy Policji.

- Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego dochodzeniowcy przestawili mu zarzut kradzieży w warunkach recydywy oraz posiadania substancji psychoaktywnych. Przyznał się do popełnionych przestępstw i dobrowolnie poddał karze - kontynuuje podkom. Stopińska

źródło i foto: KPP Legionowo

Najnowsze artykuły w dziale

Pogoda dla Legionowa

Min:
Max: 15°
Szybkość wiatru: 19.26km/h
Wilgotność: 85%
Widoczność: 10km
Ciśnienie: 29.32hPa
Wschód słońca: 6:16
Zachód słońca: 18:42
Jutro
Min: 
Max: 14°

źródło: Yahoo Weather