Pod wpływem środków odurzających ukradł wkrętarkę. Został zatrzymany

Pod wpływem środków odurzających ukradł wkrętarkę. Został zatrzymany

data

Policjanci z Serocka zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież wkrętarki oraz posiadanie mefedronu. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw i dobrowolnie poddał karze.

- Dyżurny z  Serocka otrzymał telefoniczną informację o kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów. Skierowani na miejsce policjanci ustalił szczegóły zdarzenia oraz rysopis sprawcy i natychmiast udali się w pościg za podejrzanym. Po kilku minutach, podejrzany o kradzież wkrętarki, 28-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego był już w rękach mundurowych. W toku dalszych czynności policjanci ujawnili przy zatrzymanym środki odurzające. Badanie narkotesterem potwierdził, iż jest to mefedron. - informuje podkom. Justyna Stopińska oficer prasowy legionowskiej Komendy Policji.

- Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego dochodzeniowcy przestawili mu zarzut kradzieży w warunkach recydywy oraz posiadania substancji psychoaktywnych. Przyznał się do popełnionych przestępstw i dobrowolnie poddał karze - kontynuuje podkom. Stopińska

źródło i foto: KPP Legionowo

Najnowsze artykuły w dziale

Pogoda dla Legionowa

17°
Min: 16°
Max: 24°
Szybkość wiatru: 3.11km/h
Wilgotność: 100%
Widoczność: 3.04km
Ciśnienie: 29.38hPa
Wschód słońca: 4:18
Zachód słońca: 21:02
Jutro
Min: 16°
Max: 24°

źródło: Yahoo Weather