Pobicie w legionowskim parku. Sprawcy zatrzymani.

Pobicie w legionowskim parku. Sprawcy zatrzymani.

data

Do 3 lat więzienia. grozi trzem osobom podejrzanym o pobicie. Z ustaleń policji wynika, że sprawcy zaatakowali pokrzywdzonych na terenie parku, rzucili się na nich i bili pięściami. Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali trzy podejrzane osoby.

Piątkowej nocy, policjanci patrolujący okolice jednego z legionowskich parków usłyszeli wołanie o pomoc. Już po chwili na jednej z ławek zobaczyli młode osoby, których to wołanie słyszeli. Jak ustalili mundurowi, dwójka nieletnich została zaczepiona w parku przez grupę osób. Dwóch mężczyzn i kobieta napadli na pokrzywdzonych, zadając uderzenia pięściami i ciągnąc za włosy.

Funkcjonariusze po zapewnieniu pomocy medycznej pokrzywdzonym natychmiast udali się w kierunku, gdzie według ustaleń oddalili się podejrzani. Po kilku minutach, na jednej z ulic zatrzymali trzy osoby odpowiadające rysopisom przekazanym przez parę pokrzywdzonych nastolatków.

- Zatrzymani to 19-letnia kobieta oraz dwaj mężczyźni w wieku 21 i 24 lata. Cała trójka była po spożyciu alkoholu, w organizmie mieli od blisko 0,5 do ponad promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mieszkańcy powiatu legionowskiego usłyszeli zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.- informuje oficer prasowy legionowskiej komendy policji podkom. Justyna Stopińska.

Ponadto 24-latek usłyszał również zarzut posiadanie środków odurzających, które ujawnili policjanci w trakcie przeszukania mężczyzny. - kontynuuje podkom. Stopińska

KPP Legionowo

zdjęcie ilustracyjne - Park Zdrowia w Legionowie

 

Najnowsze artykuły w dziale