Legionowscy policjanci zlikwidowali dziuplę z kradzionymi autami i częściami.

Legionowscy policjanci zlikwidowali dziuplę z kradzionymi autami i częściami.

data

Legionowscy policjanci zlikwidowali dziuplę z kradzionymi autami i częściami. Zatrzymano dwie osoby 39 -latka - właściciela garażu oraz drugiego mężczyznę - 32-latka odpowiedzialnego za kradzież. Obaj podejrzani usłyszeli już zarzuty.

8 maja br. policjanci z Legionowa otrzymali zgłoszenie od kobiety o zaginięciu auta z osiedlowego parkingu. 

Kryminalni natychmiast podjęli działania mające na celu schwytanie złodzieja. - Szereg czynności operacyjnych oraz dobre rozpoznanie środowiska przestępczego już po kilku dniach doprowadziło stróżów prawa na teren powiatu wołomińskiego. Tam na jednej z posesji, w garażu policjanci ujawnili części samochodowe. Po sprawdzeniu okazało się, że pochodzą one ze skradzionego na terenie Legionowa audi. Policjanci zabezpieczyli odnalezione części i zatrzymali 39-letniego właściciela garażu. Mieli już w rękach pasera, teraz dalej pracowali nad zatrzymaniem złodzieja. Na efekty działań nie trzeba było długo czekać. W miniony piątek, na terenie powiatu legionowskiego, dzięki pozyskanej informacji pozaprocesowej zatrzymany został 32-latek odpowiedzialny za kradzież pojazdu.- informuje podkom. Justyna Stopińska z legionowskiej komendy.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty - 39-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego odpowie za paserstwo, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 32-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego za kratkami może spędzić nawet 10 lat -  usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.Najnowsze artykuły w dziale