Legionowo. Złodziej kosmetyków i perfum zatrzymany

Legionowo. Złodziej kosmetyków i perfum zatrzymany

data

W dobie dzisiejszej techniki myślał, że nikt nie zauważy, że ukradł kosmetyki z apteki? Mylił się. Za wcześniejszą kradzież perfum, której się dopuścił grozi mu do 5 lat za kratkami.

Maciej K. myślał, że jest sprytny i nikt nie zauważy że mężczyzna przywłaszczył sobie kosmetyki w jednej z aptek. Niestety chwilę po kradzieży legionowscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kradzieży w aptece. Po kilku minutach policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, przy którym znaleźli skradziony towar. Mężczyzna przyznał się do popełnienia wykroczenia i został ukarany mandatem karnym. Skradzione artykuły wróciły na apteczne półki. - informuje podkom. Justyna Stopińska z legionowskiej policji.

3 godziny wcześniej mundurowi otrzymali zgłoszenie o kradzieży perfum z drogerii na kwotę 520zł. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może być odpowiedzialny również za kradzież i nie pomylili się, zabezpieczony monitoring potwierdził ich przypuszczenia.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę, który noc spędził w policyjnej celi. Następnego dnia po zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze artykuły w dziale