Drogie wycieczki rowerowe. Czterech pijanych zatrzymanych!

Drogie wycieczki rowerowe. Czterech pijanych zatrzymanych!

data

W niespełna dobę policjanci na terenie powiatu legionowskiego zatrzymali czterech nietrzeźwych rowerzystów. Każdy z nich otrzymał wysoki mandat za jazdę pod wpływem alkoholu.

 

Pierwszy z nietrzeźwych rowerzystów zatrzymany został w minioną środę tuż po godzinie 16. 43-letni mieszkaniec Borowej Góry kontrolowany był na ul. Nasielskiej przez policjantów ruchu drogowego z legionowskiej komendy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. - informuje mł. asp. Agata Halicka z legionowskiej komendy.

- Niespełna pół godziny później w ręce policjantów z Nieporętu wpadł  45 -letni mężczyzna, który jechał rowerem ul. Małołęcką mając ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie - kontynuuje funkcjonariuszka.

- Do kolejnych dwóch zatrzymań doszło w Jadwisinie na ul. Królewskiej. Tam funkcjonariusze legionowskiej drogówki zatrzymali dwóch rowerzystów. Przeprowadzone badanie wykazało, że jeden z mężczyzn kierował rowerem mając 2,3 promila alkoholu w organizmie, w przypadku drugiego urządzenie wykazało 1,3 promila - przekazuje mł. asp. Halicka.

Za kierowanie jednośladem po spożyciu alkoholu, zatrzymani mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 2500 zł.

 

źródło: KPP Legionowo

foto: pixabay.com

 

 

Najnowsze artykuły w dziale