Coraz częściej sięgają po narkotyki. Kolejne zatrzymania

Coraz częściej sięgają po narkotyki. Kolejne zatrzymania

data

Mimo prowadzonych kampanii profilaktycznych dotyczących narkotyków coraz więcej osób sięga po nie, nie przewidując skutków zażywania ich i posiadania. Policjanci z patrolówki w środową noc zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. Pierwszego mężczyznę zatrzymano w Jadwisinie, drugi został zatrzymany w Legionowie. Obaj usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Podczas nocnego patrolu  po terenie miejscowości Jadwisi policjanci z serockiej patrolówki zatrzymali do kontroli pojazd marki Citroen. Mężczyzna na widok mundurowych zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. W trakcie wykonywania czynności służbowych policjanci ujawnili przy Rafale Ł. marihuanę. - informuje st. asp. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Do kolejnego zatrzymania tej samej nocy doszło w Legionowie. Tu uwagę legionowskich funkcjonariuszy zwróciło zaparkowane mitsubishi, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Podczas interwencji policjanci w pojeździe należącym do Tomasza K. ujawnili metaamfetaminę - kontynuuje st. asp. Stopińska.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi obu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Legionowo
 Najnowsze artykuły w dziale