Kształtki i złączki mosiężne - Proterm.sklep.pl

Kształtki i złączki mosiężne - Proterm.sklep.pl

data

Kształtki i złączki mosiężne wykorzystywane są podczas budowy czy serwisu różnych typów instalacji. Stosowane są zazwyczaj w instalacjach wodnych, gazowych czy grzewczych. Na rynku znajduje się szeroki ich wybór, chociaż nie o wszystkich można powiedzieć, że są wysokiej jakości. Z tego względu tak ważne jest źródło, miejsce, w którym zostaną zakupione. Fachowcy często korzystają z oferty hurtowni hydraulicznej Proterm. Tam bowiem znajduje się szeroki wybór kształtek mosiężnych, takich które pochodzą od sprawdzonych producentów.

Wysoka jakość kształtek i złączek mosiężnych

Dobrze dobrane kształtki i złączki mosiężne mają wpływ na bezawaryjność instalacji, a także na jej prawidłowe działanie. Większość zalet danych kształtek mosiężnych wynika wprost, z materiału, z którego zostały one wykonane. Mosiądz jest materiałem, który nie koroduje, jest także odporny na wiele czynników czy uszkodzeń mechanicznych. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że mosiądz posiada także właściwości antyseptyczne, tym samym zapobiega rozwojowi i występowaniu groźnych dla zdrowia bakterii. Ma to ogromny wpływ na instalacje wodne.

Nie wszystkie złączki i kształtki mosiężne, które znajdują się na rynku pochodzą od sprawdzonych producentów i zostały wykonane z wysokiej jakości mosiądzu. Oczywiście ciężko jest to stwierdzić, ponieważ zazwyczaj na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie. Opinie fachowców, wykonawców, a także i klientów indywidualnych wskazują jednoznacznie na to, że dobrej jakości złączki i kształtki mosiężne znajdują się w ofercie hurtowni hydraulicznej Proterm. Sklep ten oferuje nie tylko szeroki wybór kształtek mosiężnych, ale oferowane tam artykuły instalacyjne znajdują się w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.

 

Rodzaje kształtek mosiężnych

W ofercie hurtowni hydraulicznej Proterm znajduje się szeroki wybór kształtek i złączek mosiężnych. Poszczególne ich rodzaje w wymienionym sklepie zostały podzielone ze względu na pełnioną funkcję:

 • czwórniki mosiężne,
 • kolana mosiężne 1k
 • kolana mosiężne 2k,
 • kolana mosiężne GZ/GZ,
 • kolana mosiężne z łapami,
 • kolana mosiężne z ruchomą nakrętką
 • korki mosiężne,
 • przedłużki mosiężne,
 • redukcje mosiężne,
 • śrubunki mosiężne,
 • trójniki mosiężne.

Do najbardziej popularnych kształtek mosiężnych zalicza się nyple mosiężne. Jest to złączka w kształcie rurki. Na jednym i drugim końcu znajdują się dwa gwinty zewnętrzne, czy w przypadku nypli mosiężnych przeznaczonych do lutowania - jeden. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kształtek mosiężnych, które znajdują się w sklepie Proterm. W miejscu tym liczyć można nie tylko na szeroki wybór złączek mosiężnych, ale i szybką realizację zamówień, co w przypadku awarii instalacji ma kluczowe znaczenie.

 

Artykuł sponsorowany