Klasyczny wózek dziecięcy

Klasyczny wózek dziecięcy

data

Sprawą priorytetową i naglącą dla przyszłych rodziców, którzy niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko jest wybór właściwego wózka. Powinna być to dobra decyzja, ponieważ zakup wózka, to zwykle wydatek na lata, szczególnie jeśli rodzice planują więcej dzieci.

Taki wieloletni, porządny i ekonomiczny wózek powinien być wytrzymały i solidny dla innych pokoleń. Na naszym rynku dostępne są różnorodne wózki klasyczne, głębokie tradycyjne oraz te najpopularniejsze głęboko-spacerowe, które wyposażane są w nowoczesne systemy jak na przykład składana gondola, podświetlenia.

Udogodnienia te służą nie tylko maluchom, ale też rodzicom. Wózki wielofunkcyjne mają często w swoim bogatym zestawie odpowiedni fotelik samochodowy, dzięki któremu można wraz z całością wózka stworzyć praktyczny system podróżny.

Wózek klasyczny to Roan Bloom, jest odpowiedni dla każdego dziecka od urodzenia do 4 roku życia. Jest to wózek lekki, który posiada aluminiowy stelaż. Wózek Roan wyposażony jest specjalny system SAS, wyciszający wstrząsy, które pojawiają się naturalnie podczas jazdy wózkiem.

Na jakość podróżowania Roan Bloom wpływają także 4 obrotowe i bezdętkowe koła. Wózek Roan Bloom prosty w użyciu, sprawdza się na każdej nawierzchni. Jest on łatwy w składaniu, a także wyposażony w przycisk ułatwiający montowanie innych elementów wózka takie jak: gondola, fotelik czy spacerówka.

Wspominając o gondoli wózka, jest ona dość szeroka i oczywiście wygodna dla niemowlęcia, posiada regulowane oparcie. Gondola posiada przedłużaną, duży oraz filtrowany daszek, w którym sprawnie przebiega wentylacja.

Wózek Roan Bloom spacerówka, posiada wygodne siedzisko, składa się bardzo łatwo wraz ze stelażem. Siedzisko można ustawiać w obu kierunkach, posiada punktowe, nieuciskowe regulowane pasy bezpieczeństwa, które można dopasowywać do rosnącego dziecka. Odpinana barierka wózka chroni dziecko przed wypadnięciem podczas jazdy lub gdy wózek stoi w miejscu. Do całości wózka dołączone są atrakcyjne dodatki: ocieplacz na nóżki/kocyk, folia na deszcz, moskitiera i osłona przed słońcem.

Artykuł zewnętrzny