Eat Fit catering - dieta z cateringiem dietetycznym

Eat Fit catering - dieta z cateringiem dietetycznym

data

Jakiś czas temu zdecydowałam się na spróbowanie cateringu dietetycznego. Moim wyborem była dieta pudełkowa firmy Eat Fit. Przed pierwszą dostawą trochę obawiałam się tego czy jedzeniem pudełkowym da się najeść, czy będzie mi smakować i czy warto było wydać pieniądze, jednak dostarczone posiłki pozytywnie mnie zaskoczyły. Od zawsze zmagałam się z nadprogramowymi kilogramami, a catering pudełkowy pomógł mi ruszyć z kopyta z redukcją i zaoszczędzić dużą ilość czasu, który mogłam wreszcie poświęcić na siebie.

Dieta pudełkowa - moje doświadczenia

Nie do końca wiedziałam jak zabrać się za dobór diety. Na szczęście po wejściu na stronę Eat Fit okazało się, że po wprowadzeniu paru parametrów (waga, wzrost, płeć, aktywność i cel) aplikacja dobiera ją za Ciebie. Po zakupie Diety Light 1500 trochę się obawiałam - 1500 kalorii wydawało się małą ilością, nie wiedziałam czy dam radę się najeść. Jednak niepotrzebnie. Okazało się, że catering dostarczany przez firmę był bardzo syty - dodatkowym atutem diety pudełkowej była estetyka dań, którymi każdy wzrokowiec naje się do syta podwójnie. Jedzenie pudełkowe było smaczne, każdy posiłek był wyrazisty, dzięki czemu moje zachcianki żywieniowe się zmniejszyły. Kolejną zaletą było to, że po latach walki udało mi się zrzucić 3 kilogramy w przeciągu miesiąca - co dla mnie było triumfem. A wcale nie chodziłam głodna. Mój apetyt był w ryzach - posiłki były syte i smaczne, a dzięki ciągłej dawce zdrowego jedzenia mój poziom energii w ciągu dnia przestał się tak drastycznie wahać. Catering dietetyczny zawsze dostarczał posiłki, które smakowały jak zrobione w restauracji - mogłam poczuć, że składniki, z których je wykonano były świeże, a kompozycje smakowe były ostrożnie dobrane.

Catering dietetyczny Legionowo z dostawą VS. gotowanie w domu

Dieta pudełkowa z dostawą zdecydowanie wygrywa w mojej opinii z tradycyjnym gotowaniem w domu. Czas, który oszczędziłam dzięki cateringowi pudełkowemu poświęcałam na treningi i odpoczynek po pracy, co było niezwykle pozytywnym doświadczeniem dla mnie - większość dni nie mam na to czasu. Dodatkową zaletą był brak konieczności ciągłego chodzenia na zakupy spożywcze i wystawania w kolejkach - a przy okazji takich zakupów często kupowałam dodatkowo coś słodkiego. Koszt diety sam w sobie nie był zatrważająco wysoki - za pięć posiłków na dzień płaciłam 59 złotych, co w przeliczeniu daje parę złotych więcej niż dwie kawy w mojej ulubionej kawiarni na mieście i porządna kanapka w bistro. Wydaje mi się, że składniki, które składały się na dania diety pudełkowej nie wyniosłyby mnie o wiele więcej w sklepie, a musiałabym sama przygotowywać posiłki. Nie doświadczyłam żadnych problemów z dostawą, o której piszą niektórzy użytkownicy cateringów dietetycznych - moje jedzenie zawsze było dowożone w odpowiednim czasie i nigdy nie uległo uszkodzeniu/rozlaniu.

Podsumowując - moje doświadczenie z cateringiem dietetycznym Eat Fit było jak najbardziej pozytywne i poleciłabym ten catering każdemu, kto potrzebuje zrzucić parę kilo.