Dystrybutory Borg&Overstrom - 3 rodzaje wody w jednym urządzeniu!

Dystrybutory Borg&Overstrom - 3 rodzaje wody w jednym urządzeniu!

data

Dystrybutor wody to powszechne urządzenie, które często spotykamy w miejscach publicznych, takich jak: szkoły, przechodnie czy hotele, ale także stanowią one ważny element np. w firmach. Niezbędne dla naszego zdrowia jest codzienne spodziewanie odpowiedniej ilości wody. Dystrybutory to wygodny sposób na jej dostarczenie, a tym samym mniej produkcji plastiku i brak konieczności dźwigania ciężkich butelek ze sklepu. Urządzenie możemy zamontować w swoim własnym domu i tym zyskać dostęp do nieograniczonej ilości wody.

Dystrybutory wody Wrocław - Borg&Overstrom

Borg&Overstrom to dystrybutory bezbutlowe, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, innowacyjnymi rozwiązaniami i wyjątkowym designem. W ich ofercie możemy znaleźć model nablatowy oraz wolnostojący, w kolorystyce czarnej lub srebrnej. Zależnie od własnych preferencji możemy wybrać model, który dostarcza wodę zimną, gorącą i gazowaną lub wodę  zimną, gorącą i w temperaturze pokojowej.

Dystrybutor Borg&Overstrom B4

Borg&Overstrom B4 to nablatowy dystrybutor wody. Jest idealnym rozwiązaniem do domu lub biura, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. Pomimo małych rozmiarów urządzenie jest bardzo wydajne - 35 l/h dla wody zimnej, 6 l/h dla wody gorącej, 100 l/h dla wody gorącej. Brak zbiornika sprawia, że zawsze mamy dostęp do świeżej wody. Duże, plastikowe zbiorniki na wodę przyczyniają się do rozwoju bakterii i innych szkodliwych drobnoustrojów. Dodatkowo tworzywo, z którego jest wykonane często zawiera związek BPA, który jest niebezpieczny dla naszego zdrowia. Za pomocą systemu Direct Chill woda chłodzona jest na bieżąco. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w filtr marki 3M, który oczyszcza wodę z chloru, osadu, kamienia, benzenu, toksafenu oraz zanieczyszczeń mechanicznych. Oczywiście istnieje możliwość zakupienia bardziej zaawansowanego systemu filtracyjnego.

Dwa warianty do wyboru

Dystrybutor wody BORG&OVERSTROM B4 możemy nabyć w czarnej oraz srebrnej wersji kolorystycznej. Producent oferuje nam także dwa rodzaje modeli:

1       Pierwszy model dostarcza wodę zimną, gorącą i w temperaturze pokojowej.

2       Natomiast drugi model dostarcza wodę zimną, gorącą i gazowaną.

Dzięki dystrybutorowi Borg&Overstrom B4 zyskujemy dostęp do zawsze świeżej wody. Fanom bąbelków szczególnie spodoba się opcja wody gazowanej. Zastosowany w produkcie unikalny system sprężania gazu sprawia, że bąbelki w napoju utrzymują się o wiele dłużej. Decydując się na wariant z wodą gazowaną, należy pamiętać o konieczności wyposażenia się dodatkowo w butlę z gazem.

Intuicyjna obsługa

Korzystanie z dystrybutora Borg&Overstrom B4 jest bardzo proste i intuicyjnie. Urządzeniem sterujemy za pomocą panelu dotykowego, na którym znajdują się trzy przyciski. Każdy z nich jest oznaczony za pomocą charakterystycznego rysunku. Ilość nalanej wody zależna jest od tego jak długo będziemy trzymać przycisk. Wszystkie dystrybutory Borg&Overstrom posiadają laboratoryjny certyfikat, który w 99,999% potwierdza, że urządzenia podczas opuszczania zakładu produkcyjnego nie zawierają bakterii.

Podsumowanie -  Dystrybutor Borg&Overstrom B4

Dystrybutor Borg&Overstrom B4 to małe urządzenie, które dostarcza krystalicznie czystą wodę w różnej postaci. W zależności od wybranego wariantu zyskujemy wodę: zimną, gorącą i w temperaturze pokojowej albo zimną, gorącą i gazowaną. Brak magazynowania wody w zbiorniku daje nam pewność, że woda do nas dostarczana jest czysta i świeża. Wersja nablatowa spełni oczekiwania użytkowników, którzy nie mają dużo wolnej przestrzeni. Stylowy design przypadnie każdemu do gustu.

 

Artykuł powstał we współpracy z GoodAir.pl

 

Materiał partnera

Pogoda dla Legionowa

Min:
Max:
Szybkość wiatru: 6.84km/h
Wilgotność: 74%
Widoczność: 10km
Ciśnienie: 29.32hPa
Wschód słońca: 4:51
Zachód słońca: 20:14
Jutro
Pogoda Legionowo
Min: 
Max: 11°

źródło: Yahoo Weather