Zaprojektuj pocztówkę promującą powiat legionowski i wygraj nagrodę!

Zaprojektuj pocztówkę promującą powiat legionowski i wygraj nagrodę!

data

Powiatowa Instytucja Kultury serdecznie zaprasza młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie na współczesną pocztówkę z powiatu legionowskiego. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie projektu pocztówki.

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza do udziału w konkursie na współczesną pocztówkę z powiatu legionowskiego! 

 

Technika jest dowolna: zdjęcie, grafika, obraz… możliwości jest wiele. Ważne, żeby został zachowany pocztówkowy format pracy, czyli 10 cm x 15 cm. 

Zwycięskie pocztówki zostaną wydrukowane i rozdystrybuowane w instytucjach kultury na terenie powiatu legionowskiego. Ponadto wybrane prace zostaną zaprezentowane na wirtualnej wystawie.

 

Do uczestnictwa w konkursie zaproszona jest młodzież i dorośli. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: młodzież (uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych) i osoby dorosłe.

 

Termin konkursu

 

Na pocztówki legionowski PIK czeka do 23 grudnia 2021 r. (do końca dnia).

Prace można przesłać w formie cyfrowej na adres biuro@pik.legionowski.pl lub dostarczyć osobiście do Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie (ul. Sowińskiego 15). 

 

Więcej o konkursie

 

źródło: PIK LegionowoNajnowsze artykuły w dziale