Spotkanie z Krzysztofem Story w Klubie Podróżnika

Spotkanie z Krzysztofem Story w Klubie Podróżnika "W 80 dni dookoła..." w Legionowie

data

Już w najbliższy czwartek 21 listopada 2019 roku w legionowskim Muzeum Historycznym odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Klub Podróżnika "W 80 dni dookoła..."


Dwa szlaki, dwa światy | GR-20, Cape Wrath Trail

GR-20 na Korsyce i Cape Wrath Trail w północnej Szkocji – obydwa wymieniane są wśród najtrudniejszych szlaków górskich w Europie. Różni je wszystko.

Samotnie przeszedłem obydwa szlaki. Wędrowałem przez skaliste granie Korsyki i szkockie wrzosowiska. Przez korsykańskie upały i nieustanny deszcz. Do Szkocji wróciłem jeszcze raz - zimą. W tej opowieści będą więc wszystkie pory roku. Będzie 1000 kilometrów i 2 miesiące górskiej wędrówki. Będzie to bajka o dwóch zupełnie różnych światach.

Krzysztof Story – z zawodu dziennikarz, z pasji podróżnik. Współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”, spotkać można go w magazynach podróżniczych i górskich. W podróży szuka piękna natury i unikatowych historii, za największą wartość uważa ciekawość świata. Wspina się więc, żegluje i ciągle próbuje nowych rzeczy. Podczas Kolosów 2018 otrzymał Nagrodę Dziennikarzy. Zdjęcia i teksty publikuje na www.storyofalife.pl.

Zapraszamy 21 listopada 2019 r. (czwartek) do Muzeum Historycznego w Legionowie (ul. Mickiewicza 23). Start o 19:30.


Najnowsze artykuły w dziale

Pogoda dla Legionowa

26°
Min: 11°
Max: 27°
Szybkość wiatru: 5.59km/h
Wilgotność: 40%
Widoczność: 10km
Ciśnienie: 29.59hPa
Wschód słońca: 5:18
Zachód słońca: 20:01
Jutro
Min: 16°
Max: 27°

źródło: Yahoo Weather